KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE BYTŮ

Bourací práce

V rámci rekonstrukce bytu zajistím kompletní bourací práce a odvoz stavební suti.

Dovoz stavebního materiálu

V průběhu rekonstrukce si zajišťuji také dovoz a vynešení potřebného stavebního materiálu.

Vodařina

Mám dlouholeté zkušenosti s instalací rozvodů vody a odpadů. Pro plynulejší chod celé rekonstrukce a pro zajištění garantované kvality práce, zajišťuji veškerou "vodařinu" sám. Součástí vodoinstalace je také montáž sanity a baterií.

Vnitřní omítky

Zajišťuji také vnitřní omítky. 

Zednické práce

Stavím z materiálu dle vašeho výběru. Mám zkušenosti prakticky se všemi aktuálními technologiemi. U zednických prací dávám raději přednost kvalitě, před rychlostí realizace.

Sádrokartonové příčky a stropy

V případě potřeby zajišťuji ve spolupráci s kolegou také realizaci sádrokartonových příček a stropů. Na budování příček se přímo podílím, s kolegou v této oblasti spolupracuji především kvůli zásadnímu urychlení těchto prací.

Obklady a dlažba

V rámci rekonstrukce zajišťuji obložení koupelny, toalety, popř. kuchyňské linky. Zároveň také pokládám dlažbu a to včetně potřebné přípravy na pokládku. Tedy očištění a zarovnání povrchu.

Elektroinstalace

Elektroinstalaci realizuji dodavatelsky. V případě potřeby jsem schopný zajistit ověřené kolegy, jejichž práci jsem schopný na základě mnoha zkušeností doporučit.

Pokládka podlah

V případě potřeby pokládám plovoucí podlahy. Nepokládám však vinylové a PVC podlahy. Na jejich pokládku jsme schopný zajistit kolegu, který odvádí velice kvalitní práci za přijatelnou cenu.

 

Úklid

V průběhu rekonstrukce zajišťuji každodenní úklid společných prostor domu. Po ukončení rekonstrukce prováním velký závěrečný úklid.